Endüstriyel Kontrat Laboratuvarları - integron.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

Endüstriyel Kontrat Laboratuvarları

Sektörler > LIMS - Laboratuvar Bilgi Yönetimi
Sözleşmeli laboratuvarlar, gıda güvenliği, su ve çevre, metaller ve madencilik, petrol ve gaz ve farmasötik araştırma, geliştirme ve üretim gibi birçok farklı sektörde yeni ürünlerin ve güvenlik testlerinin piyasaya sürülmesinde kritik bir rol oynamaktadır. Sponsor kuruluşlar, yüksek bütünlük ve kalitede sonuçlar üretmek için sözleşmeli araştırma, test ve üretim tesislerini bekler ve bunlara güvenir. Sağlam veri ve laboratuvar bilgi yönetim sistemleri (LIMS), sözleşmeli kuruluşların süreçlerinin her adımının belgelenmesini ve sürdürülmesini sağlamalarına yardımcı olur.

Thermo Fisher Scientific, sözleşmeli laboratuvarlar ve sponsor kuruluşlar arasında kesintisiz bir bağlantı sağlayan LIMS çözümleri sunar. Sözleşme testi laboratuvarları müşterileri, fiyat listelerini, SOW'leri ve faturalandırmayı kolayca yönetebilir. Özel bir sözleşmeler portalı, teklif inceleme ve onayı, örnek oturum açma, etiket yazdırma ve fatura ve sonuç görünümünü sağlar. Kuruluşlar arasında paylaşılacak veriler için açık ve güvenli bir yol oluşturmanın yanı sıra LIMS çözümleri, laboratuvar yazılım sistemlerini ve enstrümantasyonu entegre ederek bağlantılı bir laboratuvar ekosistemi oluşturur. Analitik veriler ve özet raporlar kolayca dışa aktarılabilir ve kuruluşlar arasında paylaşılabilir, bu da açık ve doğrudan iletişim için bir mekanizma sağlar.

Desteklediğiniz sektöre veya kuruluşa bağlı olarak, örnek testleriniz ile mevzuat ve uyumluluk gereksinimleriniz farklılık gösterebilir. 21 CFR Part 11, GxP veya ISO 17025'i etkinleştirin, Thermo Fisher çeşitli uyumluluk ihtiyaçlarınızı desteklemek için farklılaştırılmış LIMS çözümlerine sahiptir.
İntegron Bilgi ve İletişim Danışmanlık Teknolojileri Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tel : +90 216 449 53 57

bilgi@integron.com.tr
İçeriğe dön | Ana menüye dön