Sample Manager LIMS - integron.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

Sample Manager LIMS

Çözümler > Laboratuvar Bilgi Yönetimi LIMS
 En Konfigüre Edilebilir LIMS
Küçük Laboratuvarlardan, global ölçekli çok yerde kurulan laboratuvarlara kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemidir. Sample Manager LIMS dünya çapıda uygulanmış ve binlerce implementasyonu olan bir yazılımdır.
Sample Manager LIMS Yetenekleri :
 • Uyumluluk : Güvenli veri erişimi ve endüstri regülasyonlarına uyumluluk. Örneğin : GMP, ISO 17025, FDA 21 CFR Part 11.
 • Prosedür Yürütme : Laboratory Execution System (LES) özelliği ile analistin basamak basamak yönlendirilmesi. SOP uyumluluğu.
 • Workflow Yetenekleri : Kullanıcılar, kendi benzersiz laboratuvar süreçleriyle eşleşen, kararları ve eylemleri otomatikleştiren iş akışlarını hızla yapılandırabilir. İş akışları, ilk sistem yapılandırmasını ve dağıtımını basitleştirir ve laboratuvarların yeni yöntemleri ve süreç değişikliklerini kolayca benimsemesini sağlar.
 • Gösterge tabloları ve veri görselleştirme : SampleManager LIMS yazılımında depolanan bilgiler, ilgili bilgilerin ve Anahtar Performans Göstergelerinin hızlı bir anlık görüntüsünü sağlayan bir gösterge panosu aracılığıyla görüntülenebilir.
 • Mobil uygulama : 
  LIMS ve LES özelliklerine tablet aracılığıyla erişim sağlar, böylece LIMS'i yöntemleri yürütmek ve örnekleri toplamak ve işlemek için yanınızda götürebilirsiniz. LIMS ve LES özelliklerine tablet aracılığıyla erişim sağlar, böylece LIMS'i yöntemleri yürütmek ve örnekleri toplamak ve işlemek için yanınızda götürebilirsiniz.
 • Merkezi kromatografi ve MS veri yönetimi : Daha da sorunsuz işlemler ve veri bütünlüğünü sağlamak için SampleManager LIMS Yazılımı, Thermo Scientific Chromeleon CDS (Kromatografi Veri Sistemi) Yazılımı ile sıkı bir şekilde entegre edilmiştir.
 • Entegrasyon ve bağlantı: LIMS yazılımı, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemleri ve Üretim Yürütme Sistemleri (MES) gibi kurumsal sistemlerin yanı sıra elektronik laboratuvar not defterleri (ELN) ve Kromatografi Veri Sistemleri (CDS) dahil laboratuvar sistemlerine bağlanabilir.
 • Bulut veya şirket içi dağıtım: Sunucular, işletim sistemi ve veritabanı, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma ve bilgi güvenliği izleme dahil olmak üzere Thermo Fisher tarafından yönetilen bir altyapıyı kullanarak devreye alma seçeneği, ilk donanım ve devam eden BT maliyetlerini azaltır.
 • Elektronik Laboratuar Defteri: LIMS'e, kullanıcıların zengin metin, elektronik tablo ve PDF sayfa türleri ve moleküler yapılar dahil olmak üzere çeşitli veri türlerini ve formatlarını eklemelerini ve bağlamalarını sağlayan bir analist not defteri yerleştirilmiştir.
 • Bilimsel Veri Yönetim Sistemi (SDMS):Yasal gereklilikler göz önünde bulundurularak tasarlanan, tüm ham verilerin ve ilgili meta verilerin güvenli ve orijinal cihaz yazılımına gerek olmaksızın tüm veri yaşam döngüsü için erişilebilir olmasını sağlar.
 • Sözleşmeli laboratuvar testi ve portalı: Laboratuarların işin tüm unsurlarını yönetmesini sağlar. Sözleşmeler portalı, teklifleri incelemek ve onaylamak, giriş örnekleri, nakliye için etiket yazdırmak ve faturaları ve sonuçları incelemek için özel erişim sağlar. Portal, benzersiz ve profesyonel bir arayüz sağlayan, yapılandırılabilir bir görünüm ve hisle güvenlidir.
Sample Manager ürün broşürü :

İntegron Bilgi ve İletişim Danışmanlık Teknolojileri Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tel : +90 216 449 53 57

bilgi@integron.com.tr
İçeriğe dön | Ana menüye dön