Petrol ve Rafineri - integron.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

Petrol ve Rafineri

Sektörler > LIMS - Laboratuvar Bilgi Yönetimi
Sample Manager LIMS  Rafineri ve Petrol endüstrisi için gelişmiş ve konfigüre edilebilir bir platform sunmaktadır. Bir çok fonksiyonu hazır haldedir ve kodlamaya ihtiyaç duymadan konfigürasyon tanımlamaları ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Endüstrideki en gelişmiş LIMS sistemidir. Modern bir altyapıya ve kullanıcı arayüzüne sahiptir. Web ve Mobil Tablet platformları desteklenmektedir. GLP, ISO 17025 uyumluluğu sağlamaktadır. Dünya çapında onlarca yıllık LIMS tecrübesi vardır.
Gelişmiş Numune Yönetimi, Workflow Sistemi, Form Tasarımı, Numune Çizelgeleyic, PIMS Entegrasyonu (Honeywell, OSI, Yokogawa), SAP entegrasyonu, Cihaz entegrasyonu Sample Manager LIMS'i üstün kılan özelliklerdir.

Thermo Scientific SampleManager LIMS yazılımı, petrol ve gaz endüstrisindeki şirketlerin süreçlerini titiz testler ve gerçek zamanlı izleme ile kontrol etmelerine yardımcı olur. LIMS, üretim maliyetlerini düşürmenize, laboratuvar işlemlerini kolaylaştırmanıza ve kalite standartları ve düzenlemelerine uymanıza yardımcı olabilir.
SampleManager LIMS yazılımı, dünya çapındaki birçok petrol şirketi tarafından güvenilmektedir ve tek siteden çok dilli küresel dağıtımlara kadar ölçeklenir. Esnektir ve kuruluş genelinde çeşitli iş akışlarını, laboratuvar türlerini ve kullanıcı topluluklarını desteklemek için yapılandırılabilir.  SampleManager LIMS yazılımı, tam görünürlük ve operasyonel farkındalık sağlayan bağlantılı bir ekosistem oluşturarak, laboratuar içindeki ve   dışındaki diğer uygulamalar ve araçlarla kolayca entegre olur.
SampleManager LIMS yazılımı, laboratuvar personelinizi, BT ve sistem yöneticilerinizi ve yönetiminizi birbirine bağlayarak verimliliği, uyumluluğu ve kaynak yönetimini geliştirir.

İntegron Bilgi ve İletişim Danışmanlık Teknolojileri Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tel : +90 216 449 53 57

bilgi@integron.com.tr
İçeriğe dön | Ana menüye dön