Metal ve Madencilik - integron.com.tr

İçeriğe git

Ana menü:

Metal ve Madencilik

Sektörler > LIMS - Laboratuvar Bilgi Yönetimi
Metaller ve madencilik üretimi için talep ettiğiniz otomasyonu, ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği sağlar
Maden aramadan son işlemeye kadar verimliliği ve kaliteyi artırın

Madencilik şirketleri, son ürünlerinin kalitesini doğrulamak ve ISO 17025 gibi yerel çevresel, resmi ve diğer düzenleyici gerekliliklere bağlılığı sürdürmek için laboratuvar testlerine güvenir. Bir LIMS, kalite kontrol, verimlilik optimizasyonu, verim için herhangi bir madencilik operasyonunun kritik bir bileşenidir. sürekli süreçler ve ürün ve çevre güvenliği standartlarına uygunluk. Thermo Scientific SampleManager LIMS yazılımı, laboratuvarı üretim tesisine bağlayan otomasyon, ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik sağlar.

SampleManager LIMS yazılımı, onlarca yıldır madencilik endüstrisinin ihtiyaçlarına hizmet ediyor ve maden aramadan nihai işlemeye kadar verimliliği ve kaliteyi artırmaya yardımcı oluyor. LIMS, numune sapmaları hakkında gerçek zamanlı geri bildirim sağlar, kağıdı azaltır ve verimliliği artırmak ve daha hızlı ve daha bilinçli karar vermeyi sağlamak için süreçleri otomatikleştirir. SampleManager LIMS yazılımı, PIMS, MES ve ERP çözümleri dahil olmak üzere cihazlar ve laboratuvar ve iş sistemleriyle entegre olarak eksiksiz bir laboratuvar otomasyon çözümü için temel sağlar.

LIMS, saha veya tesis içi laboratuvar ve fabrika yöneticilerinin kritik olayları ve eylemleri gerçek zamanlıolarak izlemesini, izlemesini, ölçmesini, analiz etmesini ve raporlamasını sağlar. Gelişmiş uyumluluk özellikleri, cihaz ve operatör bilgilerini kalibrasyon numunelerine ve sonuçlarına bağlar, böylece cihaz yapılandırması ve operatör kimliği otomatik olarak işlenebilir. Yöneticiler, ISO 17025 veya düzenleyici gereklilikleriçin tam bir denetim izi oluşturabilir ve dinamik bir ortamda gerçek zamanlı verileri toplayabilir, inceleyebilir ve analiz edebilir.
İntegron Bilgi ve İletişim Danışmanlık Teknolojileri Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tel : +90 216 449 53 57

bilgi@integron.com.tr
İçeriğe dön | Ana menüye dön